Probuďte své ženství a intimitu


Kurz Vám pomůže na cestě k probuzení ...


  • posvátné životní, sexuální energie
  • ženství, smyslnosti, jedinečnosti
  • intimity, sexuality, vášně
  • odstranění emočních zranění a traumat v lůnu a yoni

Posvátná životní energie


Posvátní životní energie je živá esence čisté tvořivé síly. Sídlí v našem lůnu, na konci páteře a čeká na naše vědomé probuzení. Když ji postupně jemně probudíme, aktivujeme svou ženskou sílu, moudrost, smyslnost, tvořivost, hojnost, vitalitu...

Rozzáříme se do všech stran a znovu se navrátíme do své síly.


Místa ve vašem lůnu čekají na vaši vědomou pozornost, lásku, dotek, probuzení, otevření.


Dostanete se do proudu energie a probudíte své ženství, svou ženskou esenci.


Co vás v kurzu čeká...


 Aby jste probudily své ženství, svou ženskou esenci, je potřeba mít otevřenou a aktivovanou první čakru. Probuzené a aktivované své lůno a yoni.


Uvnitř kurzu je veškerá aktivita zaměřena právě na probuzení a aktivování lůna a posvátné životní (sexuální) energie.


Čekají vás krátké podcasty, dozvíš se zajímavé informace, rady a typy. Můžete se těšit na krátké podcasty, rituál napojení na posvátnou životní (sexuální) energii, transformační meditace, vedené cvičení pro lůno a yoni, vedená masáž prsou, posvátný tanec.

Budete postupně probouzet své ženství, smyslonst, jedinečnost.


  Probuzení ženství
K dispozici v dní
dní poté, co se zaregistrujete
  Posvátná životní energie
K dispozici v dní
dní poté, co se zaregistrujete
  Dotyk a důvěra
K dispozici v dní
dní poté, co se zaregistrujete
  Dech a aktivace
K dispozici v dní
dní poté, co se zaregistrujete
  Aktivní prožitek
K dispozici v dní
dní poté, co se zaregistrujete
  Závěr
K dispozici v dní
dní poté, co se zaregistrujete

Transformační MEDITACE


Meditace je cesta k nalezení vnitřní harmonie, sebepoznání, rozšiřování vědomí a je vynikajícím pomocníkem při vnitřním rozvoji.


Při meditaci se dech a tlukot srdce velmi zpomalí. Dostaneme se do hlubokého klidu a ucítíme bezpodmínečnou lásku. Mozek (hypofýza) při meditaci dělá úžasné věci. Uvolňuje do těla oxytocin, dopamin, relaxin, endorfiny... vše dobré, co tělo vytváří. V meditaci můžeme jednoduše měnit a programovat svou mysl a tělo.


Meditace jsou směřované tak, abyste naprogramovali svou mysl a tělo tak, jak je potřeba. Prožitky v meditaci dokážou mít reálnější vizi, než ve fyzickém světě, a tak dokážou smazat prožitek z minulosti. Mozek nerozlišuje a nepozná rozdíl, zda se tak již opravdu stalo nebo se jedná jen o představu. Nerozpozná rozdíl mezi fyzickým nacvičováním nebo jen učením. Můžeme přirozeně začít myslet jinak. Mentální nácvik a správná představa v budoucí realitě to změní. Tělo reaguje na mysl a začíná žít v budoucnosti ne v minulosti. Měníme se tak, jak si přejeme.
Jaké transformační meditace najdete uvnitř kurzu


Meditace Aktivování posvátné životní energie a odstranění bloků k jejímu přijetí

Propojíš své lůno s posvátnou životní energií. Postupně krok za krokem se začneš víc a víc otvírat a tvá energie může začít volně proudit. Otevřeš se novým možnostem, budou ti přicházet nové nápady a budeš přitahovat radost do svého života. Aktivuješ svou tvořivou sílu.


Prožitková meditace - Probuzení životní (sexuální) energie uvnitř těla

Potlačená životní (sexuální) energie způsobuje, že nemáš dost energie a chuť na intimní život. Energie je zablokovaná a nahromaděná pouze v jedné určité části tvého těla. V této velmi úžasné, silné, transformační meditaci energii probudíš a plně otevřeš svůj potenciál. Jakmile tuto energii aktivuješ, začneš se cítit celistvá a propojená se sebou i celým světem. Začneš být plně sama sebou.


Prožitková meditace - Probuzení těla jemnými dotyky

Prožitková meditace na probuzení tvého těla jemnými dotyky. Dotýká se i tvé intimity, protože je důležité přijmout a milovat všechny části svého těla. Dotyk otevírá tvé tělo a probouzí v něm lásku. V úplném uvolnění a napojení se na sebe sama.

 

Prožitková meditace - Vášeň a smyslnost

Tři důležité klíče, které aktivují tvou posvátnou životní (sexuální) energii jsou… dech, zvuk a pohyb. Tato meditace je o napojení se na sebe. Probudit v sobě ženskost, smyslnost, vášeň… Otevřít se zvuku a všemu, co tebou prochází.

 

Prožitková meditace - Masáž prsou

Prsa jsou bránou k srdci. Jsou prodloužením našeho srdce. Otevři plně své srdce se rozzáři se do celého světa. Při masáži aktivuješ a otevíráš svou srdeční čakru. Otevíráš se bezpodmínečné lásce a láskyplným vztahům.


Prožitková meditace - Tanec posvátné Bohyně

Aktivující, otevírající tanec posvátné Bohyně, která je uvnitř tebe. Naladíš se a napojíš na její energii a staneš se ty sama Bohyní. Posvátný tanec je velmi léčivý a osvobozující. Probouzí tvé tělo nejen ve chvíli, kdy ho tančíš, ale dlouhodobě v tobě probouzí sexuální energii, ženskost a smyslnost. Plně tě otevírá tvé ženské esenci a tvořivosti.


 Cvičení

Tímto cvičením pozitivně ovlivňuješ sílu vaginálních svalů. Zvyšuješ svou citlivost a probouzíš v sobě vášeň. Zesiluješ proud životní energie v těle. Posiluješ celý střed svého těla a to ti pomůže od bolesti zad, inkontinence, menstruačních bolestí, zvyšuje se schopnost otěhotnět, prokrvuje se spodní část těla, zesilují děložní svaly a způsobují zcitlivění yoni.


Kdo vás kurzem provede...


Jmenuji se Bc. Veronika Fraitová a pomáhám všem, kteří našli odvahu k vnitřní práci na sobě, k vyléčení traumat, strachů, nemocí a bolestí z jejich minulosti. Intuitivním celostním přístupem pomáhám všem, kteří na sobě chtějí vědomě pracovat, uzdravit se ze svých nemocí, najít svou vnitřní sílu, rovnováhu, štěstí a žít vědomý plnohodnotný život podle svých představ.


Moc ráda pomůžu i Vám 💗.


Víc o mně a o tom co dělám, se můžete podívat na mých stránkách.


www.veronikafraitova.cz