Probuďte svou sebeláska a uzdravte své vnitřní dítě


Oblast vztahů poskytuje největší možnost k růstu. Vztahy jsou základem všeho a jsou všude kolem nás. Vztah sám k sobě, k rodičům, sourozencům, partnerovi, ostatním lidem, kolegům, zemi, přírodě, zvířatům, práci… Všechny vztahy jsou vzájemně propojené a je potřeba je mít v harmonii.

Naše vztahy jsou odrazem našeho vnitřního přesvědčení. Začít musíme u toho nejdůležitějšího. Vztahu sám k sobě, k naší sebelásce. Uložené pocity ublíženosti, smutku, vzteku, lítosti, samoty, nepochopení … se nám odrážejí ve všech ostatních vztazích.


Sebeláska


Oblast vztahů poskytuje největší možnost k růstu. Vztahy jsou základem všeho a jsou všude kolem nás. Vztah sám k sobě, k rodičům, sourozencům, partnerovi, ostatním lidem, kolegům, zemi, přírodě, zvířatům, práci… Všechny vztahy jsou vzájemně propojené a je potřeba je mít v harmonii.

Naše vztahy jsou odrazem našeho vnitřního přesvědčení. Začít musíme u toho nejdůležitějšího. Vztahu sám k sobě, k naší sebelásce. Uložené pocity ublíženosti, smutku, vzteku, lítosti, samoty, nepochopení … se nám odrážejí ve všech ostatních vztazích.


Co vás v kurzu čeká


Kurz je směrován tak, abys probudila svou sebelásku a sebevědomí. Aby ses plně přijala taková jaká jsi a milovala sebe i své tělo. Aby sis uměla určit své hranice, vážila si sebe samé a uměla se svobodně vyjádřit ve své nejvyšší pravdě.Kurz je zaměřen na oblast srdečního centra, kde sídlí tvá sebeláska.


Sebeláska je především práce s vnitřním dítětem, s vnitřní holčičkou, která na tebe už dlouho čeká. V kurzu se s ní spojíš a dozvíš se, jak ji osvobodit, abyste se obě cítily lépe. Vnitřní holčička je zdrojem hravosti, kreativity, zvídavosti a radosti v tobě. Pomáhá ti v osobním růstu, poznání a objevování světa. Dovede tě k lásce, radosti, úžasu a nadšení ze života.

Tvá sebeláska poroste každým dnem a budeš se cítit mnohem lépe. Jakmile začneš milovat sama sebe, otevřeš své srdce bezpodmínečné lásce a začneš žít v láskyplných vztazích.


Uvnitř tě čekají zajímavé informace, rady a typy. Poslechneš si krátké podcasty, meditace, aktivní meditace, silná transformační meditace, subliminační (podprahová) nahrávka a další.
  Meditačně trasformační kurz sebelásky
K dispozici v dní
dní poté, co se zaregistrujete
  Sebeláska
K dispozici v dní
dní poté, co se zaregistrujete
  Láska k tělu
K dispozici v dní
dní poté, co se zaregistrujete
  Vnitřní dítě
K dispozici v dní
dní poté, co se zaregistrujete
  Subliminační nahrávka
K dispozici v dní
dní poté, co se zaregistrujete

Transformační MEDITACE


Meditace je cesta k nalezení vnitřní harmonie, sebepoznání, rozšiřování vědomí a je vynikajícím pomocníkem při vnitřním rozvoji.


Při meditaci se dech a tlukot srdce velmi zpomalí. Dostaneme se do hlubokého klidu a ucítíme bezpodmínečnou lásku. Mozek (hypofýza) při meditaci dělá úžasné věci. Uvolňuje do těla oxytocin, dopamin, relaxin, endorfiny... vše dobré, co tělo vytváří. V meditaci můžeme jednoduše měnit a programovat svou mysl a tělo.


Meditace jsou směřované tak, abyste naprogramovali svou mysl a tělo tak, jak je potřeba. Prožitky v meditaci dokážou mít reálnější vizi, než ve fyzickém světě, a tak dokážou smazat prožitek z minulosti. Mozek nerozlišuje a nepozná rozdíl, zda se tak již opravdu stalo nebo se jedná jen o představu. Nerozpozná rozdíl mezi fyzickým nacvičováním nebo jen učením. Můžeme přirozeně začít myslet jinak. Mentální nácvik a správná představa v budoucí realitě to změní. Tělo reaguje na mysl a začíná žít v budoucnosti ne v minulosti. Měníme se tak, jak si přejeme.Jaké transformační meditace najdete uvnitř kurzu
Meditace Sebeláska

Meditace vede k plné sebelásce. Vede tě k tomu, aby ses plně milovala taková, jaká jsi, i se všemi svými nedokonalostmi. Abys přijmula části sebe, které nejsou podle tvých představ a milovala své nádherné, jedinečné tělo. Každá část TEBE i tvého TĚLA si zaslouží lásku a péči, velmi se ti odmění.

 Meditace miluji své tělo

Co si myslíš o svém těle, když se podíváš do zrcadla? Kritizuješ se? Máš komplexy? Stydíš se za své tělo? Zahaluješ se? Porovnáváš se s ostatními ženami? Meditace tě vede k tomu, aby ses na své tělo podívala novýma očima a uviděla jeho jedinečnost. Abys plně milovala a přijmula své fyzické tělo, což ti velmi, velmi, velmi pomůže k tvému zdravému sebevědomí.

 Probuzení těla jemnými dotyky

Prožitková meditace na probuzení tvého těla jemnými dotyky. Dotýká se i tvé intimity, protože je důležité přijmout a milovat všechny části svého těla. Dotyk otevírá tvé tělo a probouzí v něm lásku. V úplném uvolnění a napojení se na sebe sama.

 Meditace Naladění na tvé srdce

S touto meditací se naučíš, jak se napojit na své nitro, na své duchovní srdce a jak snadno a rychle zpracuješ a uvolníš negativní emoce a pocity.

 Meditace Setkání s vnitřním dítětem

Sebeláska je především práce s tvým vnitřním dítětem. V této meditaci se spojíš se svou vnitřní holčičkou a aktivuješ plné propojení. 

 Meditace „Léčení“ vnitřního dítěte

Pochopení, odpuštění a naplnění pocitů, které ti v dětství chyběly, poléčíš svou sebelásku a budeš se navracet do své celistvosti, do pocitů vnitřního klidu a pohody. Postupně budeš osvobozovat své vnitřní dítě a tím osvobozovat část sebe. Čím víc toho poléčíš, tím lepší život budeš žít. Budeš klidnější, vyrovnanější, láskyplnější, radostnější, veselejší, komunikativnější, budou tě bavit nové věci...

 Meditace Dovoluji si být plně sama sebou 

Je načase změnit všechna omezující přesvědčení, která ti nedovolí být plně sama sebou, ve své plné síle a autentičnosti. Postupně se ti vrací kousky tvého pravého já, tvé jedinečnosti. Navracíš se do své vnitřní síly, hravosti a lásky. Dovol si být plně sama sebou ve své nejvyšší pravdě a lásce k sobě. Jsi jedinečná, jsi obrovský dar.

 Subliminační nahrávka Sebeláska a šťastný život

Podprahová nahrávka je velmi oblíbený způsob, jak přeprogramovat podvědomé vzorce. Obsahuje afirmace, které si ihned neuvědomíš, protože ti přechází rovnou do podvědomí. Je to skvělý, rychlý a jednoduchý způsob, jak se naprogramovat na něco, na co nejsi zvyklá. Afirmace ihned přijímáš za pravdivé, protože na ně nemáš zaměřenou vědomou pozornost a jde rovnou do tvého podvědomí, které je neanalizuje, ale rovnou přijímá.


Podporující fb skupina


Můžete se přidat do nově vytvořené podporující fb skupiny, kde se můžete radit a sdílet se mnou a ostatními ženami své kroky.


Kdo vás kurzem provede...


Jmenuji se Bc. Veronika Fraitová a pomáhám všem, kteří našli odvahu k vnitřní práci na sobě, k vyléčení traumat, strachů, nemocí a bolestí z jejich minulosti. Intuitivním celostním přístupem pomáhám všem, kteří na sobě chtějí vědomě pracovat, uzdravit se ze svých nemocí, najít svou vnitřní sílu, rovnováhu, štěstí a žít vědomý plnohodnotný život podle svých představ.


Moc ráda pomůžu i Vám 💗.


Víc o mně a o tom co dělám, se můžete podívat na mých stránkách.


www.veronikafraitova.cz