Pojď se stát sebevědomou, láskyplnou, zářivou... ženou!Dostaň se v této nelehké době do své plné síly.

Kurz ti pomůže na cestě k...


  • aktivování tvé vnitřní síly - jen ve své plné síle dokážeš všechno, co chceš
  • nalezení zdravého sebevědomí
  • aktivování tvé sebelásky a sebehodnoty
  • nalezení vnitřního klidu a pohody - už žádný stres a úzkosti
  • otevření se lásce a láskyplným vztahům
  • probuzení tvé jedinečnosti a tvého plného potenciálu
  • probuzení tvého ženství, smyslnosti, intimity
  • aktivování tvé vnitřní záře
  • otevření se hojnosti
  • a spoustu, spoustu dalších


Co vás v kurzu čeká ...
Ucelený meditačně transformační on-line kurz


Velmi obsáhlý meditačně transformační on-line kurz. Najdeš v něm spoustu informací, rad, typů a technik, které se ti budou hodit i v běžném životě.

Kurz tě vede k napojení na sebe samou.


Dostaneš se do své síly!


Každé téma obsahuje krátký podcast s danou tématikou.

V každé sekci na tebe čeká nějaká aktivita, např. Rituál, 8 silných meditací, aktivní meditace, vedené cvičení pro lůno a yoni, vedená masáž prsou, posvátný tanec a další.


Budeš postupně probouzet své ženství, smyslnost, jedinečnost.


Navrať se do své vnitřní síly a najdi hlubší smysl života.  Probuzení ženství
K dispozici v dní
dní poté, co se zaregistrujete
  Energie, ženství, čakry
K dispozici v dní
dní poté, co se zaregistrujete
  Posvátná životní energie
K dispozici v dní
dní poté, co se zaregistrujete
  Důvěra, dech, aktivace
K dispozici v dní
dní poté, co se zaregistrujete
  Srdeční centrum
K dispozici v dní
dní poté, co se zaregistrujete

Transformační MEDITACE


Meditace je cesta k nalezení vnitřní harmonie, sebepoznání, rozšiřování vědomí a je vynikajícím pomocníkem při vnitřním rozvoji.


Při meditaci se dech a tlukot srdce velmi zpomalí. Dostaneme se do hlubokého klidu a ucítíme bezpodmínečnou lásku. Mozek (hypofýza) při meditaci dělá úžasné věci. Uvolňuje do těla oxytocin, dopamin, relaxin, endorfiny... vše dobré, co tělo vytváří. V meditaci můžeme jednoduše měnit a programovat svou mysl a tělo.


Meditace jsou směřované tak, abyste naprogramovali svou mysl a tělo tak, jak je potřeba. Prožitky v meditaci dokážou mít reálnější vizi, než ve fyzickém světě, a tak dokážou smazat prožitek z minulosti. Mozek nerozlišuje a nepozná rozdíl, zda se tak již opravdu stalo nebo se jedná jen o představu. Nerozpozná rozdíl mezi fyzickým nacvičováním nebo jen učením. Můžeme přirozeně začít myslet jinak. Mentální nácvik a správná představa v budoucí realitě to změní. Tělo reaguje na mysl a začíná žít v budoucnosti ne v minulosti. Měníme se tak, jak si přejeme.
Jaké transformační meditace najdete uvnitř kurzu
Meditace na Čištění čaker

Při meditaci probíhá vědomé čištění a harmonizace čaker, což umožní životní energii ve tvém těle volně proudit. Vědomě se při správném uvolnění soustředí na jednotlivé čakry a napomáhá k jejich správnému fungování. Meditace má umocněné účinky podkladem hudby, která ji doprovází. Je laděna na frekvenci lásky 432 Hz, což má na tělo i mysl úžasný účinek. Hudba laděná na frekvenci 432 Hz je známá jako léčivá hudba. Spojuje nás s naším vědomím, zklidňuje a uvolňuje napětí, ulevuje od stresu. Uvolňuje uložené emoce působením frekvencí na naše tělo i těla energetická. Konkrétní tón harmonizuje a otevírá čakru k silnějšímu energetickému proudu.
Meditace Sebeláska

Meditace tě vede k plné sebelásce. Vede tě k tomu, aby ses plně milovala taková, jaká jsi, i se všemi svými nedokonalostmi. Abys přijmula části sebe, které nejsou podle tvých představ a milovala své nádherné, jedinečné tělo. Každá část TEBE i tvého TĚLA si zaslouží lásku a péči, velmi se ti odmění.
Meditace Setkání s vnitřním dítětem

Sebeláska je především práce s tvým vnitřním dítětem. V této meditaci se spojíš se svou vnitřní holčičkou a aktivuješ plné propojení. 

 


Meditace „Léčení“ vnitřního dítěte

Pochopení, odpuštění a naplnění pocitů, které ti v dětství chyběly, poléčíš svou sebelásku a budeš se navracet do své celistvosti, do pocitů vnitřního klidu a pohody. Postupně budeš osvobozovat své vnitřní dítě a tím osvobozovat část sebe. Čím víc toho poléčíš, tím lepší život budeš žít. Budeš klidnější, vyrovnanější, láskyplnější, radostnější, veselejší, komunikativnější, budou tě bavit nové věci...

 Meditace Aktivování posvátné životní energie a odstranění bloků k jejímu přijetí

Propojíš své lůno s posvátnou životní energií. Postupně krok za krokem se začneš víc a víc otvírat a tvá energie může začít volně proudit. Otevřeš se novým možnostem, budou ti přicházet nové nápady a budeš přitahovat radost do svého života. Aktivuješ svou tvořivou sílu.Prožitková meditace - Probuzení životní (sexuální) energie uvnitř těla

Potlačená životní (sexuální) energie způsobuje, že nemáš dost energie a chuť na intimní život. Energie je zablokovaná a nahromaděná pouze v jedné určité části tvého těla. V této velmi úžasné, silné, transformační meditaci energii probudíš a plně otevřeš svůj potenciál. Jakmile tuto energii aktivuješ, začneš se cítit celistvá a propojená se sebou i celým světem. Začneš být plně sama sebou.
Prožitková meditace - Probuzení těla jemnými dotyky

Prožitková meditace na probuzení tvého těla jemnými dotyky. Dotýká se i tvé intimity, protože je důležité přijmout a milovat všechny části svého těla. Dotyk otevírá tvé tělo a probouzí v něm lásku. V úplném uvolnění a napojení se na sebe sama.
Prožitková meditace - Vášeň a smyslnost

Tři důležité klíče, které aktivují tvou posvátnou životní (sexuální) energii jsou… dech, zvuk a pohyb. Tato meditace je o napojení se na sebe. Probudit v sobě ženskost, smyslnost, vášeň… Otevřít se zvuku a všemu, co tebou prochází.


Meditace Naladění na tvé srdce

S touto meditací se naučíš, jak se napojit na své nitro, na své duchovní srdce a jak snadno a rychle zpracuješ a uvolníš negativní emoce a pocity.
Prožitková meditace - Masáž prsou

Prsa jsou bránou k srdci. Jsou prodloužením našeho srdce. Otevři plně své srdce se rozzáři se do celého světa. Při masáži aktivuješ a otevíráš svou srdeční čakru. Otevíráš se bezpodmínečné lásce a láskyplným vztahům.
Meditace - Propojení tří center moudrosti

Meditace je inspirována Taoistickou meditací Vnitřní úsměv. Přijímáš posvátnou životní energii a dodáváš své sexuální energii jemnost. Odstraňuješ negativní emoce ve svém těle a přeměňuješ je na lásku. Otevíráš tři centra moudrosti a propojuješ je. Pomáhá ti nalézt harmonii a lásku skrytou ve tvém těle. Pozitivně ovlivňuje tvou biochemii, psychiku a spojení s duchovnem. Prostupující posvátná energie tvým tělem pomáhá, harmonizuje a uvádí do rovnováhy tělo i mysl.Meditace na prozáření aury a aktivování srdeční a korunní čakry

Meditace pročistí, rozzáří a energetizuje tvé fyzické i energetické tělo. Vyčistí je od nízkých energií. Aktivuje srdeční a korunní čakru, vstupní brány k jiným úrovním vědomí. Otevíráš se lásce a napojuješ se na Centrální Slunce. 
Prožitková meditace - Tanec posvátné Bohyně

Aktivující, otevírající tanec posvátné Bohyně, která je uvnitř tebe. Naladíš se a napojíš na její energii a staneš se ty sama Bohyní. Posvátný tanec je velmi léčivý a osvobozující. Probouzí tvé tělo nejen ve chvíli, kdy ho tančíš, ale dlouhodobě v tobě probouzí sexuální energii, ženskost a smyslnost. Plně tě otevírá tvé ženské esenci a tvořivosti.Meditace Splnění přání

Meditace, kdy se plně propojíš se svým já a dostaneš se do prostoru bez času. Ihned můžeš měnit svou realitu a plnit si svá přání.Po zakoupení kurzu se ti ihned otevře celý obsah, abys mohla pokračovat podle svého tempa.


Kurz ti zůstane už napořád :-).


Pokud kurz nebude podle tvých představ, stačí mi napsat a já ti bez otázek pošlu tvé peníze zpět.


Součástí kurzu je nově uzavřená Fb skupina, kde tě na tvé cestě velmi ráda podpořím a pomůžu k tvé úspěšné transformaci.


Můžeš tam také sdílet svou cestu a zážitky s ostatními ženami.


Kdo vás kurzem provede...Jmenuji se Bc. Veronika Fraitová a pomáhám všem, kteří našli odvahu k vnitřní práci na sobě, k vyléčení traumat, strachů, nemocí a bolestí z jejich minulosti. Intuitivním celostním přístupem pomáhám všem, kteří na sobě chtějí vědomě pracovat, uzdravit se ze svých nemocí, najít svou vnitřní sílu, rovnováhu, štěstí a žít vědomý plnohodnotný život podle svých představ.


Moc ráda pomůžu i Vám 💗.


Víc o mně a o tom co dělám, se můžete podívat na mých stránkách.

www.veronikafraitova.cz


Pokud bys měla jakékoli otázky, můžeš mi napsat na mail... [email protected]


Můžeš mě také sledovat na Instagramu... veronikafraitova

Facebooku... Veronikafraitova.cz

nebo YouTube... Veronika Fraitová